masaże i praktyki

Trening

low pressure fitness

To specjalnie opracowane ćwiczenia oddechowe, wywodzące się ze starożytnej jogi. Ich celem jest stonowanie pracy mięśni posturalnych, nauka efektywnego oddychania i niwelacja negatywnych skutków stresu oraz nadmiernego ciśnienia wywieranego na organy wewnętrzne złą postawą ciała i siedzącym trybem życia.  

Naturalne odmładaznie

facemodelling

Facemodeling to wysoce skuteczna metoda odmładzania i modelowania twarzy, która jest idealną propozycją dla osób poszukujących naturalnego i nieprzemijającego piękna. Jest terapią manualną niwelującą napięcia i blokady mięśniowo-powięziowe, które wywierają olbrzymi wpływ na estetykę naszej twarzy, stan jej zdrowia i jakość skóry. 

Tradycyjny

masaż japoński

Shiatsu to naturalne wsparcie zdrowia. Swoje teoretyczne i praktyczne korzenie czerpie ze starożytnych tradycji dalekowschodniej filozofii, opartej na holistycznym rozumieniu życia i zdrowia. Głównym celem Shiatsu jest stymulowanie i wspomaganie procesów naturalnego samoleczenia, dobrego samopoczucia, rozwoju osobistego i utrzymania zdrowia poprzez równoważenie systemu energetycznego człowieka. Masaż wykorzystuje przyłożenie nacisku oraz energetyczno-fizycznego dotyku do kanałów energetycznych ciała i punktów równoważących krążenie energii ciała (Ki lub Chi). 

oferujemy również

drenaż limfatyczny

Zabiegi manualne działają odprężająco i relaksująco. Usprawniają przepływ chłonki i przyśpieszają usuwanie toksyn z organizmu. Usprawnienie metabolizmu pozwala na wspomaganie utraty wagi i redukcję cellulitu. Pojawia się także poprawa kondycji skóry oraz usprawniona zostaje praca układu immunologicznego.